De jonkheid


Jonkheid Terlinden is een vereniging bestaande uit alle ongehuwde mannen en vrouwen van Terlinden, vanaf 12 jaar. Men blijft lid van de vereniging tot men in het huwelijk treedt, een jaar samenwoont of het lidmaatschap wordt opgezegd. De jonkheid is opgericht in 1883.

De jonkheid is de enige vereniging in het kleine gehucht Terlinden. Met ongeveer 130 inwoners heeft de Jonkheid als vereniging een belangrijke maatschappelijke functie. Hoofddoelen van de Jonkheid zijn het onderhouden en beheren van het kapelletje, het organiseren en in stand houden van de kermis en het organiseren van activiteiten voor de inwoners van Terlinden. Tevens zorgt de jonkheid ervoor dat bij 50-jarige bruiloften en andere bijzondere gelegenheden op gepaste wijze aandacht wordt geschonken aan deze dorpsbewoners.

 


Groepsfoto van jonkheid Terlinden




Het bestuur bestaat uit de volgende 7 personen:

naam functie e-mail adres
Guido Lemlijn kapitein g.lemlijn@jonkheidterlinden.nl
Iris Denis penningmeester  i.denis@jonkheidterlinden.nl
Esther Kemper secretaris e.kemper@jonkheidterlinden.nl
Thijs Brouwers bestuurslid t.brouwers@jonkheidterlinden.nl
Leile Drijvers bestuurslid l.drijvers@jonkheidterlinden.nl
Elke Speck bestuurslid e.speck@jonkheidterlinden.nl
Jan Schopman bestuurslid j.schopman@jonkheidterlinden.nl

 


Onze KvK gegevens zijn.

   
Naam Jonkheid terlinden
KVK nummer 40204233
Adres Terlinden 2
Postcode + Plaats 6255 NN Noorbeek
Land Nederland